Brazílsky keratín

Školenie brazílsky keratín

Brazílsky keratín

Keratín je organická látka, ktorá je okrem iného základnou zložkou ľudského vlasu. Dodáva mu pevnosť, lesk a komplexné ochranné vlastnosti zvnútra i zvonku.

Brazílsky keratín je čisto prírodný produkt, ktorý bol vyvinutý v roku 2006 v Brazílii. Je to nechemický prípravok obsahujúci keratín určený k regenerácii a tvarovaniu vlasov, primárne k dlhodobému narovnaniu vlasov. Brazílsky keratín umožňuje narovnať vlasy bez poškodenia a bez zmeny jeho štruktúry, neobsahuje žiadne chemické látky. Zanecháva vlasy lesklé a jemné. Molekuly keratínu prenikajú zažehľovaním do vnútornej zložky vlasu a opravujú jeho poškodenie. Výsledky sú zjavné ihneď po aplikácii.

Čo sa na školení naučíte?

- diagnostikovať vlasy pre zistenie vhodnosti aplikácie keratínu;

- profesionálne aplikovať brazílsky keratín a dozviete sa o ňom všetky potrebne informácie;

- upravovať vlasy po aplikácii keratínu.

Lektorka:

Profesionálna lektorka s odbornými a lektorskými skúsenosťami, s ľudským individuálnym prístupom ku každému.

Dôležité upozornenie!

Samotný kurz Brazílskeho keratínu bez predchádzajúcej odbornej kvalifikácie Kaderník/ Kaderníčka Vás neoprávňuje pracovať ako kaderníčka, ani ponúkať službu Brazílskeho keratínu. Neoprávňuje Vás ani k založeniu živnostenského oprávnenia, nakoľko je podľa živnostenského zákona SR potrebná úplná odborná spôsobilosť v odbore absolvovaním akreditovaného vzdelávacieho kurzu MŠ VVaŠ SR Kaderník/ Kaderníčka, ako aj vykonaním skúšky na overenie úplnej odbornej spôsobilosti - tzv. živnostenská skúška. To všetko je možné absolvovať v našom vzdelávacom centre Global Education Centre!

 

Podrobnosti a termíny

Ak vo vnútri cítiš potrebu zmeny a máš dobrý pocit pri myšlienke na ňu, je to jasný signál "choď do toho".
TOP