Kurz šponovania nechtov

Kód kurzu: bea-ped-spo  /  

Šponovanie nechtov - Orthonyxia

ORTHONYXIA - ŠPONOVANIE NECHTOV 2V1

Všeobecne o šponách

- výraz orthonyxia pochádza z gréckeho slova orthos, čo znamená rovný, priamy alebo správny a onyx je v gréčtine necht.

Technika orthonyxie, alebo taktiež šponovanie, teda náprava ( vyrovnávanie, korekcia) nechtov, ktorá sa vykonáva pomocou nasadením rôznych typov kovových, plastových alebo kombinovaných nechtových rovnátok - špon, sleduje dva ciele:

- uviesť do pôvodného tvaru tvar nechtu a nechtového lôžka u deformovaných, zarastených alebo zrolovaných nechtov ( abrazia- prílišné zbrusovanie nechtovej platničky) pomocou pôsobenia integrovaného aktivačného drôtiku, prípadne pružiny, špony a to po dlhšiu dobu.

- pri deformáciach, ktoré sa už nedajú opraviť, dosiahnúť následkom neustáleho ťahu špony trvalého odľahčenia nechtového záhybu tým aj odstrániť príčinu existujúcich potiažov.

Cieľom kurzu je zoznámenie sa s modernou technikou ošetrovania zarastených nechtov. Tento odborný kurz obnáša zaškolenie a praktické aplikovanie metód:

aktívnej nalepovacej špony 

Cena kurzu zahŕňa náklady na použité špony a ostatný materiál. Každý účastník obdrží certifikát o absolvovaní kurzu, a sadu na šponovanie nechtov s náradím.

 

Kurz je určený pre všetky pedikérky, ktoré majú záujem sa naďalej vzdelávať v oblasti pedikúry a zvýšiť si svoj kredit nielen vo svojej profesii ale taktiež pre svojich zákazníkov.

 

Bližšie informácie:

e-mail: global@global-education.sk

mobil:  0903 350 186, 0948 414 199

 

    Chceme sa  spolu s vami tešiť z vášho napredovania a z vašich úspechov.

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová / individuálna
Rozsah kurzu
1 deň
Forma ukončenia
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
200 €
Miesto konania
Mojmírova 12, Košice / Prešov / Považská Bystrica
Termín začatia
15.03.2021
Všetko o čom vie človek snívať, vie aj dosiahnuť.
TOP