Manikér - manikérka - Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty

Kód kurzu: bea-man-star  /  

Akreditovaný kurz MŠ SR 120 hodín

450,00 €

Láka Vás práca v oblasti manikúry, chcete sa starať o prirodzené nechty, ale nemáte adekvátne vzdelanie? Vždy ste chceli  mať svoj vlastný salón, alebo sa zamestnať v tejto oblasti? Teraz prišiel vhodný čas pre naplnenie svojich snov!!!

V prípade, ak ste evidovaný na  Úrade práce, teraz je možnosť preplatiť aj 100% z ceny kurzu prostredníctvom  projektu RE-PAS

Všetky informácie Vám poskytneme na telefónom čísle 0948 414 199.

Príďte k nám a my Vám radi pomôžeme. Ponúkame Vám kurz manikúry na najvyššej úrovni v úplne zariadenom salóne. Kurz je akreditovaný MŠ SR. 

Naučíme Vás všetko aj bez akýchkoľvek vstupných znalosti!

Profil absolventa

Absolventi nášho kurzu vedia poskytovať odborné poradenstvo v oblasti starostlivosti o prirodzené nechty, majú profesionálne vedomosti z oblasti dermatológie, hygieny aj taktiež z oblasti BOZP, základov podnikania a manažmentu.

Čo sa u nás naučíte?

 • pracovať  s manikérskymi  nástrojmi a pomôckami;
 • pracovným postupom v manikúre;
 • robiť diagnostiku nechtov;
 • suchú manikúru, japonskú manikúru;
 • lakovať a zdobiť nechty.

 

...A mnoho ďalších užitočných informácii, ktoré získate iba u nás...

 

Čo si potrebujete doniesť na kurz?

Potvrdenie od lekára o schopnosti vykonávať činnosť manikér/manikérka.

Dobrú náladu a o všetko ostatné sa postaráme my, zabezpečíme Vám študijný materiál (skriptá), pracovné pomôcky a kompletný materiál s ktorým budete pracovať počas praxe.

Kto sú naši lektori?

Náš lektorský tím tvoria odborníci v oblasti dermatológie, hygieny, s lektorskou a odbornou praxou, s individuálnym prístupom ku každému účastníkovi a  ochotou pomôcť, poradiť a naučiť.

Ako prebieha kurz u nás?

Kurz prebieha 2-3x týždenne, podľa dohody v skupine

Kurz je zameraný na praktický nácvik, získanie zručnosti v jednotlivých manikérskych úkonoch a následné zdokonaľovanie zručnosti na modelkách

Rozsah kurzu:

120 VH 

Čo získate po  ukončení kurzu?

Osvedčenie akreditované MŠVVaŠ SR, na základe ktorého sa môžete zamestnať, prípadne si otvoriť živnosť po absolvovaní všetkých troch modulov Manikér - Manikérka.

 

Dôležité upozornenie!

 • Po absolvovaní akreditovaného kurzu modul - Manikér - Manikérka - Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty Vás neoprávňuje pracovať ako Manikér - Manikérka s úplnou kvalifikáciou !!!
 • Ďalej ponúkať službu, ako kompletnú službu( gélové nechty, akrylové nechty ) v tejto oblasti.
 • Absolvent akreditovaného kurzu  modul ,,Manikér - Manikérka - Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty,, môže vykonávať len príslušnú kvalifikáciu, ktorú úspešne ukončil.
 • Absolvent akreditovaného kurzu - Modulu  Manikér - Manikérka - Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty neoprávňuje ani k založeniu živnostenského oprávnenia, nakoľko je podľa živnostenského zákona SR potrebná úplná odborná spôsobilosť v odbore absolvovaním všetkých  troch modulov akreditovaného vzdelávacieho kurzu MŠ VVaŠ SR : Manikér - Manikérka - Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty /120 VH, Manikér - Manikérka - Gélové nechty / 82VH, Manikér - Manikérka - Akrylové nechty / 82VH, ako aj vykonaním skúšky na overenie úplnej odbornej spôsobilosti - tzv. živnostenská skúška.
 • Skúšku odbornej spôsobilosti je možné absolvovať v našom vzdelávacom centre Global Education Centr v Košiciach
 • Kontaktujte nás pre bližšie informácie či už telefonicky na 0903 350 186, 0948 414 199, alebo prostredníctvom mailu na global@global-education.sk

 

Príďte na kurz a my vám zabezpečíme nielen priebeh vášho vzdelávania, ale omnoho viac – dobre priateľstva, skúsenosti z praxe, poradenstvo, dobru náladu, ľudský prístup...

Príďte ku nám a nikdy to neoľutujete!!!

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová / individuálna
Rozsah kurzu
120VH
Forma ukončenia
Skúška
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
450 €
Miesto konania
Košice / Prešov / Považská Bystrica
Termín začatia
Termín je informatívny 08.01.2024
Ak vo vnútri cítiš potrebu zmeny a máš dobrý pocit pri myšlienke na ňu, je to jasný signál "choď do toho".
TOP