Spoznaj sám seba

Kód kurzu: osr-spozn  /  

Kurz osobnostného rozvoja

Stalo sa Ti niekedy, že si po niečom veľmi túžil a keď si to získal tak si zistil, že Ťa to nenapĺňa?

Prežívaš zlé obdobie, máš pocit, že sa Ti všetko rúca a nič sa Ti nedarí?

Alebo jednoducho vieš, že potrebuješ zmenu, ale nevieš, ktorou cestou sa vydať?

Ak si sa niekde našiel, tak potom práve pre Teba je určené školenie "Spoznaj sám seba". Ide o vysoko motivačne ladený program, ktorého cieľom je pomocou špecifických cvičení zahĺbiť sa do svojho vnútra a zistiť kto si, aké máš skutočné potreby a čo Ťa urobí šťastným.

Prečo sa rozhodnúť pre "Spoznaj sám seba"?

Školenia a tréningy osobnostného rozvoja sú súčasťou života takmer každého úspešného človeka. Dnešná doba je náročná a ak chceš uspieť musíš na sebe pracovať. Niekedy sa však môže stať, že sa príliš zameriavaš, na to čo sa od teba očakáva, máš potrebu dokázať "čosi" sebe samému, alebo okolitému svetu, či už je to partner, priateľ, kamaráti, rodičia, deti, šéf. Vynakladáš  príliš veľa energie, času a úsilia na dosiahnutia niečoho a možno to aj dosiahneš, no nie vždy  Ti to prinesie  potešenie. Možno Ti aj okolie vraví: ... máš všetko po čom iní túžia..., no Ty i napriek tomu cítiš vo vnútri prázdno. Jeden z hlavných dôvodov, prečo ešte nežiješ život svojich snov  je, že nepoznáš seba samého.

Preto ešte skôr ako začneš na sebe pracovať, rozvíjať svoju komunikáciu, vystupovanie, šarm, zdokonaľovať návyky, ktoré Ťa privedú k úspechu, spoznaj seba samého, vyhneš sa tak mnohým sklamaniam. Spoznať seba samého by malo byť vždy prvým krokom ak sa rozhodneš  osobnostne rásť.

Čo je cieľom školenia?

Na chvíľu utíšiť hlas vo svojej hlave a zahĺbiť sa do svojho vnútra, kde nájdeš odpovede na všetky otázky. Zistiť kto si, aké máš skutočné potreby a čo vlastne naozaj chceš.

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová / individuálna
Rozsah kurzu
16VH
Forma ukončenia
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
150 €
Miesto konania
Mojmírova 12, Košice / Prešov / Považská Bystrica
Termín začatia
15.03.2021
Je dôležité mať vždy otvorené oči a vnímať čo k nám prichádza. Nikdy nevieme kedy k nám príde zdanlivo obyčajná myšlienka, ktorá nás prebudí.
TOP