Kurzy

Filters
Reset
Reset
MS Excel - Global Education Centre
MS Excel, MS Office, PC kurzy

MS Excel

250,00 

MS Excel

Microsoft Excel sa používa na spracovanie väčšieho množstva vzájomne prepojených údajov, s ktorými je potrebné robiť výpočty, následne tieto údaje spracovávať. Triediť a vyberať podľa určitých podmienok.

Trvanie kurzu: 10 VH
Zistiť viac
MS Office - Global Education Centre
MS Office, MS Office, PC kurzy

MS Office

250,00 

MS Office

Microsoft Office je sadou kancelárskych programov pre osobné počítače aj tablety. Obsahuje textový editor Word, tabuľkový editor Excel, Outlook pre vaše emaily a ďalšie aplikácie, bez ktorých sa nezaobíde nikto, kto používa počítač na prácu alebo na štúdium. Súčasťou sady je ale aj mnoho ďalších užitočných programov, ako napríklad PowerPoint, využívaný k tvorbe grafických podkladov a pracovných i študijných prezentácií.

Zistiť viac
MS Word - Global Education Centre
MS Office, MS Word, PC kurzy

MS Word

250,00 

MS Word

Microsoft Word je textový procesor od firmy Microsoft, ktorý je súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office. Microsoft Word je jedným z najpoužívanejších kancelárskych programov. Slúži najmä na písanie textov ako sú životopisy, žiadosti, referáty a iné.

Trvanie kurzu: 10 VH
Zistiť viac
Webdesigner - Programator webstranok - Global Education Centre
Kurz web dizajnu a grafiky, PC kurzy

WEBDESIGNER – Programátor webstránok

750,00 

WEBDESIGNER – Programátor webstránok

Ponúkame vám komplexný kurz, na ktorom sa naučíte pracovať vo vizuálnom aj kódovom režime aplikácie Dreamweaver CS6 pri vytváraní webstránok a webových sídel, rozumieť jazyku HTML a kaskádovým štýlom CSS a zostavovať pomocou nich layouty s obsahmi. Zároveň sa na kurze oboznámite so základmi tvorby animovanej grafiky v programe Flash CS6 a profesionálnou prípravou obrázkov a bitmapovej grafiky optimalizovaním pre web v aplikácii Photoshop CS6.

Trvanie kurzu: 60 VH
Zistiť viac
Contact Icon