O nás

Vítajte na stránke Global Education Centre. Tešíme sa, že ste nás navštívili.

Kto sme?

Sme mladá, moderná vzdelávacia spoločnosť. A však náš manažérsky aj lektorský tím má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti vzdelávania deti, mládeže i dospelých.

 

Čo nás spojilo?

Počas nášho pôsobenia v oblasti vzdelávania sme spoznali potreby, očakávania a nároky klientov, ktorí sa chcú vzdelávať. Uvedomili sme si, čo na trhu vzdelávania chýba. Spojil nás predovšetkým úprimný záujem o klienta. Náš lektorský tím pozostáva z odborníkov v oblasti jazykovej výučby, odborných kurzov, kurzov rozvoja osobnosti, i BOZP a PO. Chceme Vám pod jednou strechou ponúknuť profesionálne kurzy na najvyššej úrovni.

 

Aká je naša vízia?

"Príď a budeš prekvapený, dostaneš viac ako čakáš" - to je krédo, ktoré máme nielen na papieri, ale všetci z nás denno denne pracujeme na tom, aby sa toto krédo napĺňalo. Okrem kvalitnej výučby, kvalifikovaných slovenských i zahraničných lektorov vám ponúkame vzdelávanie v príjemnom prostredí, zlosovania o hodnotné a zaujímavé ceny, množstvo zliav a benefitov u nás ako aj u našich obchodných partnerov.

U nás starostlivosť nekončí  absolvovaním základného odborného (rekvalifikačného) kurzu, ponúkame vám množstvo ďalších školení so slovenskými i zahraničnými profesionálmi na najvyššej úrovni, kariérne poradenstvo a množstvo ďalších benefitov.   Chceme sa  spolu s vami tešiť z vášho napredovania a z vašich úspechov.

 

 ... vaša spokojnosť, je naša priorita...

Žiadne stretnutia nie sú náhodné. Energiou, ktorú vyžarujeme si priťahujeme do života ľudí, ktorí sú nositeľmi našich lekcií.
TOP